Hlavná navigácia
Navigácia

vinyBrick

Fasádne obklady sú už bežne používané ako finálna vrstva zavesených odvetrávaných fasád. Spravidla sú vyrobené z plastických hmôt. Nevýhodou niektorých značiek je práve na prvý pohľad "plastový vzhľad", čo môže kaziť dojem z inak dobre vykonanej a funkčnej fasády. Fasádne obklady VinyBrick sú iné. Práve ich povrch z jemného farebného piesku im prepožičiava vierohodný vzhľad, na nerozoznanie od pravého muriva a Váš dom vyzerá, ako by mal fasádu zo skutočných tehál.

Cena s DPH: 26,58 €/ks (56,21 €/m²)

Kolekcia STANDARD

BIELA

KRÉMOVÁ

TEHLOVÁ

ANTRACITOVÁ

Cena s DPH: 27,83 €/ks (58,83 €/m²)

TEHLOVÁ RUSTIK

Kolekcia TRUE STONE

Cena s DPH: 35,25 €/ks (74,54 €/m²)

BIELA

KRÉMOVÁ

TEHLOVÁ

ROZMERY PANELU:

Dĺžka: 1180 mm

Šírka: 430 mm

Hrúbka: 15 mm

Hmotnosť: ks 1.35 kg

Plocha panelu: 0,47 m²

Cena rohu s DPH STANDARD: 8,71 €/ks

Cena rohu s DPH TRUE STONE: 10,38 €/ks

ROZMERY ROHU:

Dĺžka: 415 mm

Šírka: 45 mm                

Príslušenstvo k obkladom

V5025 Zakladací J profil hliníkový

Cena s DPH: 10,00 €/ks - 2,50 mb

Pre osadenie prvej rady obkladu VinyBrick

V2115 Ukončovací U-profil 2-dielny, farba šedá

Cena s DPH: 29,00 €/ks - 3,00 mb

Pre olemovanie fasády, vrchný diel potiahnutý fóliou

V2125 Ukončovací profil ventilačný dvojdielný, farba šedá

Cena s DPH: 32,75 €/ks - 3,00 mb

Pre olemovanie a odvetranie horného okraja fasády, vrchný diel potiahnutý féliou. Spodný diel s performáciou je prefarbený šedou farbou.

Vetrací profil PVC cena s DPH: 5,00 €/ks

 

 

Rozmery: š - 30 mm, d - 2,5 mb

Všetky dostupné rozmery vetracích profilov nájdete v sekcií Fasádne vetracie profily a vetracie mriežky                                           

Panely s pieskovcovou štruktúrou s "Truestone efektom" majú prirodzený vzhľad kameňa-pieskovca, ktorý môžete vidieť aj cítiť hmatom.

Hlavná výhoda obkladov VinyBrick spočíva vo vytvorení zavesenej odvetranej fasády, ktorá umožní cirkuláciu vzduchu a tým odvod vlhkosti z objektu. Fasádne obklady sú UV odolné, nepodliehajú vplyvom počasia, sú odolné proti plesniam a hmyzu. V prípade znečistenia, je možne fasádne obklady osprchovať vodou. To je výhodou tiež pri vetre s dažďom, alebo v blízkosti ciest, kde hrozí ostrek od prechádzajúcich aut. Robustný a pevný materiál z polyesteru a sklených vlákien znižuje kvôli zníženej hmotnosti prvkov statické zaťaženie fasády. Zodpovedajúce príslušenstvo je príslušne farebne zladené s fasádnymi prvkami. Obklady vinyBrick sú vyrobené zo sklolaminátu. Jedná sa o kompozitný materiál, ktorý je tvorený sklenenými vláknami a vytvrdnutou umelou živicou (polyesterom). Tento húževnatý a veľmi pevný obklad je pritom veľmi ľahký a znižuje tak statické zaťaženie pôvodnej fasády (najmä v porovnaní s keramickými alebo betónovými obkladmi). Umožňuje suchú, jednoduchú a cenovo priaznivú montáž kvalitnej prevetrávanej fasády.

Toto Vás presvedčí:

veľká pevnosť a tuhosť
výhody odvetrávanej fasády
odolnosťou voči počasiu, vode a plesniam
atraktívny a moderný vzhľad
rýchla a jednoduchá montáž
dlhá životnosť a stálofarebnosť, bezúdržbový a ľahko čistiteľný systém
záruka 10 rokov
nízka hmotnosť

Zobrazenie farebnosti na monitore alebo inom zobrazovacom zariadení nemusí zodpovedať farbe a odtieňu skutočného produktu.Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk