Hlavná navigácia
Navigácia

vinyBrick

Fasádne obklady sú už bežne používané ako finálna vrstva zavesených odvetrávaných fasád. Spravidla sú vyrobené z plastických hmôt. Nevýhodou niektorých značiek je práve na prvý pohľad "plastový vzhľad", čo môže kaziť dojem z inak dobre vykonanej a funkčnej fasády. Fasádne obklady VinyBrick sú iné. Práve ich povrch z jemného farebného piesku im prepožičiava vierohodný vzhľad, na nerozoznanie od pravého muriva a Váš dom vyzerá, ako by mal fasádu zo skutočných tehál.

                   Cena s DPH: 33,42 €/ks (70,67 €/m²)

                  Mramorovo biela                                                 Tehlovo červená

 

                                                       Slonová kosť

                                  

Panely s pieskovcovou štruktúrou s "Truestone efektom" majú prirodzený vzhľad kameňa-pieskovca, ktorý môžete vidieť aj cítiť hmatom.

Hlavná výhoda obkladov VinyBrick spočíva vo vytvorení zavesenej odvetranej fasády, ktorá umožní cirkuláciu vzduchu a tým odvod vlhkosti z objektu. Fasádne obklady sú UV odolné, nepodliehajú vplyvom počasia, sú odolné proti plesniam a hmyzu. V prípade znečistenia, je možne fasádne obklady osprchovať vodou. To je výhodou tiež pri vetre s dažďom, alebo v blízkosti ciest, kde hrozí ostrek od prechádzajúcich aut. Robustný a pevný materiál z polyesteru a sklených vlákien znižuje kvôli zníženej hmotnosti prvkov statické zaťaženie fasády. Zodpovedajúce príslušenstvo je príslušne farebne zladené s fasádnymi prvkami. Obklady vinyBrick sú vyrobené zo sklolaminátu. Jedná sa o kompozitný materiál, ktorý je tvorený sklenenými vláknami a vytvrdnutou umelou živicou (polyesterom). Tento húževnatý a veľmi pevný obklad je pritom veľmi ľahký a znižuje tak statické zaťaženie pôvodnej fasády (najmä v porovnaní s keramickými alebo betónovými obkladmi). Umožňuje suchú, jednoduchú a cenovo priaznivú montáž kvalitnej prevetrávanej fasády.

Toto Vás presvedčí:

veľká pevnosť a tuhosť
výhody odvetrávanej fasády
odolnosťou voči počasiu, vode a plesniam
atraktívny a moderný vzhľad
rýchla a jednoduchá montáž
dlhá životnosť a stálofarebnosť, bezúdržbový a ľahko čistiteľný systém
záruka 10 rokov
nízka hmotnosť


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk