Hlavná navigácia
Navigácia

Grey Linen

Cena s DPH - 10,13 € / ks., 11,58 € / m2

                  Na objednávku 3 - 5 týždňov

Doporučené príslušenstvo VOX interiérové obklady.

 

Obkladové panely do interiéru nie sú len obyčajné plastové obklady do interiéru. Je to úplne nový a inovatívny výrobok, inšpirovaný najnovšími riešeniami v oblasti dizajnu. VILO je obkladový panel vyrobený s využitím 3D technológie digitálnej tlače, ktorá umožňuje dosiahnuť veľmi realistické stvárnenie akéhokoľvek povrchu. Či už sa jedná o prírodné materiály ako drevo, keramické alebo kamenné povrchy či iné dizajnové vzory.

 

Šírka 1 panelu: 33 cm

Výška 1 panelu: 265 cm

Hrúbka 1 panelu: 8 mm

Balenie : 3 ks panelov potrebných na vytvorenie vzoru

1 balenie = 3 ks x (0,33 x 2,65) m = 2,624 m2

UPOZORNENIE  - Daný dekor je na dotaz.

Obkladové panely sa vyznačujú veľmi realistickým vzhľadom, dlhou životnosťou, úplnou odolnosťou voči vlhkosti a veľmi jednoduchou údržbou. Plastové obkladové panely sú tiež ľahko opracovateľné, možno ich rezať na mieru, sú ľahké a ľahko sa s nimi manipuluje. Ich montáž je veľmi jednoduchá, zvládne ju aj šikovný domáci majster. Inštalácia je rýchla vďaka nízkej hmotnosti, optimálnym rozmerom a jednoduchosti montáže. Panely možno ľahko montovať na rošt vytvorený z drevených alebo plastových profilov, alebo nalepiť priamo na podkladovú konštrukciu. K rýchlosti montáže prispieva tiež geniálne jednoduché riešenie začistenie všetkých okrajov, rohov a spojov univerzálne samolepiace lištou B6.

Panely sú ideálne pre širokú škálu použitia v interiéroch, ako sú obklady stien (ale aj stropov) napríklad v bytoch, kanceláriách, čakárňach, ordináciách, recepciách, kuchyniach, kúpeľniach, apod. Predovšetkým však všade tam, kde sú kladené nároky na jednoduchú údržbu a vysokú funkčnosť pri zachovaní elegantného a estetického vzhľadu.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk


DokumentyPotrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika