Hlavná navigácia
Navigácia

Kompostér

Kompostéry z odolného a bezúdržbového materiálu sú užitočným pomocníkom, vďaka ktorému sa zbavíte starostí s odpadmi zo záhrady ale aj kuchyne.

99821-Kompostér, 120 x 120 x 94 cm, 90 kg, šedá

Cena s DPH: 124,17 €/ks


Kompostéry zo zvyškov zeleniny a ovocia a ďalších prírodných odpadov vytvoria kvalitný plnohodnotný humus, ktorý môžete využiť na hnojenie stromov, kvetín a ďalších rastlín. Kompostér umiestnite najlepšie do rohu záhrady, kde bude v polotieni. Aby kompost správne zrel, je nežiaduce vystavenie celodennému slnečnému svetlu. Oproti tomu je žiaduce priamy kontakt kompostu so zemou. Nakladajte múdro s prírodným odpadom! Výroba vlastného kompostu navyše šetrí životné prostredie a Vaše peniaze. Dobrý kompostér by nemal chýbať v žiadnej záhrade.
Jednoduchá montáž i demontáž, žiadne skrutky, žiadne vŕtanie. Stavebnica kompostéra obsahuje 20ks samostatných dosiek 130x30mm v dĺžke 1,2 m. Výšku kompostéra možné upravovať pridaním či odobratím jednotlivých dosiek. Montážne pokyny nájdete v dokumentoch.
Máte už kompostér zaplnený a potrebujete ho rozšíriť, poškodilo sa Vám niektorá doska kompostéra! Nie je problém, tieto dosky pre kompostér je možné objednať aj samostatne.

    
garantovaná záruka na funkčnosť kompostéra je 15 rokov

    
jednoduchá montáž na princípe stavebnice

    
nenahraditeľný pomocník na Vašej záhrade

    
odolnosť proti prírodným vplyvom, bezúdržbový

Doska na kompostér

Malé nároky na kompostovanie, zmizne nevzhľadná hromada kompostu. Estetické a odolné riešenie na vaše záhrady. Výborná cirkulácia vzduchu. Nádoba nemá dno a priamy styk s pôdou, umožňuje voľný prístup červom, ktorí sa podieľajú na procese dekompozície a na tvorbe plnohodnotného, na živiny bohatého humusu. Materiál šírka 4cm. Veľký objem 1,5m3 Ďalšou prednosťou je ľahká manipulácia. Vyrobené z recyklovaného materiálu odolného proti prírodným vplyvom. Bezúdržbový. Jednoduchá montáž i demontáž, žiadne skrutky, žiadne vŕtanie. Výšku kompostéra možné upravovať pridaním či odobratím jednotlivých dosiek podľa jeho zaplnenia. Stavebnica kompostéra obsahuje 20ks samostatných dosiek 130x30mm v dĺžke 1,2 m. Máte už kompostér zaplnený a potrebujete ho rozšíriť! Nie je problém, dosky pre kompostér je možné objednať aj samostatne.

42321-Doska na kompostér, 130 x 30 cm, 1,2 m, 4,5 kg, šedá

Cena s DPH: 6,42 €/ks


Termín dodania, podľa možností výroby, bežne v rozmedzí 2-6 týždňov, v sezóne až 8 a viac týždňov.

Všetky rozmery  sú v nasledovných toleranciách: u rozmerov do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.
Jednotlivé dodávky (výrobné šarže) sa od seba môžu farebne odlišovať. Šedá farba je nefarbená, teda bez akejkoľvek možnosti ovplyvnenia farebného odtieňa.
Vzhľadom k použitej surovine nie je možné u svetlých farieb (tehlová, sivá) úplne zaručiť rovnaký farebný odtieň ani u jednotlivých výrobných šarží.

Zobrazenie farebnosti na monitore alebo inom zobrazovacom zariadení nemusí zodpovedať farbe a odtieňu skutočného produktu.Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk


Dokumenty


Foto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika