Hlavná navigácia
Navigácia

Kvetináč WPC MAX

Predstavujeme Vám novinku v našom sortimente Kvetináč WPC MAX, ktorý je pekným dizajnovým doplnkom pre každú terasu.

   

Ide o jednoduchú stavebnicu a je dodávaný v kartónovej krabici pre jednoduchú distribúciu. K dispozícii 3 odtiene, 2 dekory v každom balení.

KÓD           POPIS                                                                       CENA s DPH/KS

808         Kvetináč Zlatý dub, 800 x 275 x 305 mm, 13,9 kg,           99,60 €

 

KÓD           POPIS                                                                       CENA s DPH/KS

539         Kvetináč Šedý kameň, 800 x 275 x 305 mm, 13,9 kg,           99,60 €

 

KÓD           POPIS                                                                       CENA s DPH/KS

809         Kvetináč Tmavý gaštan, 800 x 275 x 305 mm, 13,9 kg,         99,60 €

 

Dizajn tohto kvetináča si môžete zvoliť sami tak, aby vyhovoval farebne aj úpravou povrchu presne k Vašej terase, príp. esteticky vhodne dopĺňal iný materiál u Vášho bazéna, chodníčka, záhona, na balkóne a pod. WPC profily pre tento kvetináč majú obojstranný dekor, ktorý Vám umožní voľbu medzi brúseným povrchom alebo povrchom so štruktúrou dreva.

 

Montáž je veľmi jednoduchá, pretože sa jedná o stavebnicu, kedy najprv zostavíte pomocou plastových spojok hliníkový rám - bez použitia skrutiek - a následne vsuniete do tohto rámu pripravené WPC profily zodpovedajúcich dĺžok.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk


Foto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika