Hlavná navigácia
Navigácia

Vzhľad doska, panel

Ak použijete k finálnemu dokončenie fasády miesto klasickej omietky vonkajšie obklady, výrazne tak prispejete k lepším izolačným vlastnostiam a navyše docielite atraktívnejšieho vzhľadu stavby.Fasádne systémy obkladový panel sú ľahké, napriek tomu pevné a odolné v najrôznejších klimatických podmienkach. Majú dlhú životnosť a ich údržba nie je časovo ani finančne náročná. Naša spoločnosť ponúka svojim užívateľom širokú škálu možností - viac ako tridsať odtieňov farieb, ktoré simulujú rôzne prírodné materiály: žula, drevo, mramor atď.

  • Kolekcia Classic- dvojitá doska je základnou líniou deviatich farieb, svetlých aj tmavých. Krásna štruktúra dreva a matný povrch umožňujú veľmi estetickú fasádu na dlhé roky.
Kerrafront Classic dvojitá doska
  • Kerrafront je moderný fasádny obklad, ktorý počas používania nevyžaduje žiadnu údržbu alebo konzervačné činnosti. Zaručujeme, že s týmto výrobkom ušetríte, keďže chráni vnútro stavby a zamedzuje tepelným stratám.
Kerrafront Classic jednoduchá doska
  • Kolekcia Wood Design je unikátna kolekcia fasádnej krytiny v prírodnom dreve, ktorá jej dodáva teplý charakter.
Kerrafront Wood Design
  • Kolekcia Trend je inšpirovaná kameňmi a minerálmi. Je k dispozícii v štyroch rôznych farbách v dvoch variantoch: Stone - so vzorom prírodného kameňa, a Soft - s jemným monochromatickým odtieňom.
Kerrafront Trend
  • Kolekcia Retro je kolekcia elegantného fasádneho obloženia, hlboké textúry z pravého dreva. Kombinácia prírodného, rustikálneho vzhľadu s neprekonateľnou odolnosťou.
Kerrafront Retro
  • Fasádne obklady Alta Board je dobrým riešením pre milovníkov jednoduchosti a prirodzenosti. Jedná sa o panely jemných pastelových farieb a prírodného dreva.
Alta Board
  • Plastové fasádne obklady VinyPlus, vyrobené z vysoko kvalitných recyklovaných plastov, sú nenáročné na údržbu, odolné, ekologické, odolné voči UV žiareniu a ľahko sa montujú.
VinyPlus Decor
  • Prírodné kamene vlisované do fasádnych profilov VinyTherm dajú vášmu domu harmonický a decentný vzhľad. Fasáda má samočistiaci účinok. Nevyžaduje ďalšie nemalé finančné prostriedky počas jej životnosti na opravy.
vinyTherm
  • Multipaneel Decor - pevné a ľahké bezúdržbové fasádne dosky, vyrobené z odolného plastu s povrchom potiahnutým kvalitnou exteriérovou fóliou v rôznych dekoroch.
Multipaneel Decor