Hlavná navigácia
Navigácia

Vzhľad doska, panel

Ak použijete k finálnemu dokončenie fasády miesto klasickej omietky vonkajšie obklady, výrazne tak prispejete k lepším izolačným vlastnostiam a navyše docielite atraktívnejšieho vzhľadu stavby.Fasádne systémy obkladový panel sú ľahké, napriek tomu pevné a odolné v najrôznejších klimatických podmienkach. Majú dlhú životnosť a ich údržba nie je časovo ani finančne náročná. Naša spoločnosť ponúka svojim užívateľom širokú škálu možností - viac ako tridsať odtieňov farieb, ktoré simulujú rôzne prírodné materiály: žula, drevo, mramor atď.

  • Kolekcia Wood Design je unikátna kolekcia fasádnej krytiny v prírodnom dreve, ktorá jej dodáva teplý charakter.
Kerrafront Wood Design
  • Kolekcia Classic je základnou líniou ôsmych farieb, svetlých aj tmavých. Krásna štruktúra dreva a matný povrch umožňujú veľmi estetickú fasádu na dlhé roky.
Kerrafront Classic
  • Kolekcia T-REX je kolekcia elegantného fasádneho obloženia, hlboké textúry z pravého dreva. Kombinácia prírodného, rustikálneho vzhľadu s neprekonateľnou odolnosťou.
Kerrafront T REX
  • Prírodné kamene vlisované do fasádnych profilov VinyTherm dajú vášmu domu harmonický a decentný vzhľad.
vinyTherm
  • Fasádne obklady Alta Board je dobrým riešením pre milovníkov jednoduchosti a prirodzenosti. Jedná sa o panely jemných pastelových farieb a prírodného dreva.
Alta Board
  • Imitácia prírodných kameňov - trvale ochráni a súčasne zatraktívni vzhľad novej aj staršej budovy!Stenový obkladový panel sú ľahké, napriek tomu pevné a odolné
Stenový obkladový panel