Hlavná navigácia
Navigácia

Vzhľad doska, panel

Ak použijete k finálnemu dokončenie fasády miesto klasickej omietky vonkajšie obklady, výrazne tak prispejete k lepším izolačným vlastnostiam a navyše docielite atraktívnejšieho vzhľadu stavby.Fasádne systémy obkladový panel sú ľahké, napriek tomu pevné a odolné v najrôznejších klimatických podmienkach. Majú dlhú životnosť a ich údržba nie je časovo ani finančne náročná. Naša spoločnosť ponúka svojim užívateľom širokú škálu možností - viac ako tridsať odtieňov farieb, ktoré simulujú rôzne prírodné materiály: žula, drevo, mramor atď.

  • Kolekcia Modern Wood je základnou líniou siedmych farieb, svetlých aj tmavých. Krásna štruktúra dreva a matný povrch umožňujú veľmi estetickú fasádu na dlhé roky.
Kerrafront Modern Wood
  • Kolekcia Wood Design je unikátna kolekcia fasádnej krytiny v prírodnom dreve, ktorá jej dodáva teplý charakter.
Kerrafront Wood Design
  • Kolekcia Trend je inšpirovaná kameňmi a minerálmi. Je k dispozícii v štyroch rôznych farbách v dvoch variantoch: Stone - so vzorom prírodného kameňa, a Soft - s jemným monochromatickým odtieňom.
Kerrafront Trend
  • Kolekcia T-REX je kolekcia elegantného fasádneho obloženia, hlboké textúry z pravého dreva. Kombinácia prírodného, rustikálneho vzhľadu s neprekonateľnou odolnosťou.
Kerrafront T REX
  • Prírodné kamene vlisované do fasádnych profilov VinyTherm dajú vášmu domu harmonický a decentný vzhľad.
vinyTherm
  • Imitácia prírodných kameňov - trvale ochráni a súčasne zatraktívni vzhľad novej aj staršej budovy!Stenový obkladový panel sú ľahké, napriek tomu pevné a odolné
Stenový obkladový panel