Hlavná navigácia
Navigácia

Dusky Stucco 3D

Cena s DPH - 9,38 € / ks., 14,17 € / m2

(pôvodný názov Piedra Antracite)

Doporučené príslušenstvo VOX interiérové obklady.

Dekoratívna stena Dusky Stucco 3D umožní rýchlu premenu bytu tak, aby sa Vám perfektne hodila. Presvedčíte sa, že konštrukčná zmena môže byť celkom jednoduchá, príjemná a s odkazom na najnovšie trendy - Obklady VILO umožnia vlastný štýl pre vstup do bytu, a na stenách ľahko dosiahnete efekty snov tehál, betónu, kameňa alebo dreva. S VILO obkladmi získavate úžasné výsledky bez veľkej finančnej investície a odbornej pomoci, rýchlo zaistíte sami premenu miestnosti. Dekoratívna stena má ľahkú inštaláciu: môžeme ju lepiť priamo na stenu, pribiť, alebo priskrutkovať k drevenému rámu, alebo pevne k stene. VILO je ideálnou alternatívou pre tapety a nátery.

Nepochybnou výhodou je, že obklady VILO nevyžadujÚ časovo náročné čistenie a miestnosť môže byť použitá ihneď po dokončení montáže. Dekoratívna stena je navyše odolná proti vlhkosti, ľahko udržuje čistotu a predovšetkým je bezúdržbová. Vďaka týmto vlastnostiam sú VILO obklady tiež použiteľné pre povrchy vystavené vode a vlhkosti, ako sú kuchyne a kúpeľne.

Dekoratívne vzor Dusky Stucco 3D má plochu až 2,65 m². To nám dáva zaujímavý a originálny efekt na stene interiéru. Vybrané dekory majú hmatovú štruktúru, ktorá zvyšuje efekt dekorácie.
Panely sú ideálne pre širokú škálu použitia v interiéroch, ako sú obklady stien (ale aj stropov) napríklad v bytoch, kanceláriách, čakárňach, ordináciách, recepciách, kuchyniach, kúpeľniach, apod. Predovšetkým však všade tam, kde sú kladené nároky na jednoduchú údržbu a vysokú funkčnosť pri zachovaní elegantného a estetického vzhľadu.

 

Šírka 1 panelu: 25 cm

Výška 1 panelu: 265 cm

Hrúbka 1 panelu: 8 mm

Balenie : 4 ks panelov potrebných na vytvorenie vzoru

1 balenie = 4 ks x (0,25 x 2,65) m = 2,65 m2


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk


Dokumenty


Foto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika