Hlavná navigácia
Navigácia

Ozdobná tehla

Vďaka osvedčenej modernej technológii v podobe fasádnych panelov Ozdobná tehla bude Váš dom vyzerať, ako keby bol skutočne postavený z tehál.

Ak ste sa rozhodli vyzdobiť svoj dom v modernom štýle tak, aby Vám čerstvo upravený povrch vonkajších stien vydržal po dlhé roky, potom Vám môžeme odporučiť nechať si obložiť vonkajšie steny domu fasádnym plastovým obkladom Ozdobná tehla.

                           Cena s DPH: 12,41 €/ks

                                                                 BIELA

                                                                 ŽLTÁ

                                                              BÉŽOVÁ

                                                              ČERVENÁ

                                                              HNEDÁ

                                                              PÁLENÁ

Rozmery kolekcie Ozdobná tehla:

Panel: dĺžka-1220 mm, šírka-440 mm, hrúbka-20 mm, 1ks = 0,54 m²

Roh: dĺžka-445 mm, šírka-125 mm, hrúbka-31 mm

                          Cena rohu s DPH: 10,49 €/ks

         

Zakladací profil kovový - 2 m   

Profil určený pre založenie prvej rady obkladov.       

Cena s DPH: 5,66 €/ks

 

Lemovací  U profil 1-dielný  - 3 m  

Doplnkový profil pre olemovanie okrajov obkladov - Hnedý, Zlatý, Svetlo sivý, Zlatý dub, Štandart, Broskyňa.     

Cena s DPH: 5,66 €/ks

 

Hlavné výhody fasádnych panelov Ozdobná tehla:

Môžu byť prevádzkované minimálne po dobu 50 rokov v miernom chladnom a chladnom podnebí (od -50 ° C do +60 ° C). Chránia pred vetrom, dažďom a snehom. Materiál je šetrný k životnému prostrediu a na slnku nevybledne. Slnečné lúče teda nemajú žiadny vplyv na vysoko kvalitný materiál, obsahujúci špeciálne prísady, ktoré zabraňujú deformáciu a popraskanie. Panely sú netoxické, odolné voči mikrobiálnej korózii, svetlu, teplu a ohňu.
Udržiavajú dekoratívne vlastnosti a húževnatosť po vykonaných skúškach odolných proti mrazu. Pri náraze pri teplotách od -20 ° C do -60 ° C

Montáž nevyžaduje špeciálnu prípravu. Práce sa môžu vykonávať kedykoľvek počas roka a za každého počasia. Panely sú jednoducho mechanicky pripevnené k nosnej konštrukcii. Fasádne panely sa dajú použiť na fasádne obklady a iné architektonické prvky Vášho domu.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.skFoto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika