Hlavná navigácia
Navigácia

Benátska tehla ECO

Fasádne panely Benátska Tehla ECO sú jedny z najodolnejších na trhu. Vďaka svojej zvýšenej hrúbke a špeciálnym výstužným rebrám spoľahlivo chránia základy / sokel a steny. Zároveň nenesú dodatočné zaťaženie na základni budovy, ľahko sa inštalujú a umývajú. Výstužné rebro Zvyšujú pevnosť panelov, ich odolnosť proti mechanickým a teplotným vplyvom. Nerovná textúra panelu so skosenými rohmi umožňuje dosiahnuť najprirodzenejší tvar  tehly. Zhodný tón Všetky panely sú farebne identické s prírodnými materiálmi.

Cena s DPH: 9,50 €/ks, 25,34 m²

BIELA

BÉŽOVÁ

KRÉMOVÁ

TERAKOTA

PIESKOVÁ

Rozmery panelu:

Dĺžka: 1260 mm

Šírka: 450 mm

Hrúbka: 20 mm

Hmotnosť: ks 1.41 kg

Plocha: 0,56m²

Krycia plocha panelu: 0,375 m²

Cena rohu s DPH: 7,20 €/ks

ROZMERY ROHU:

Dĺžka: 470 mm

Šírka: 100 mm

Hrúbka: 28 mm

Hmotnosť: ks 0.6 kg

Zakladací profil kovový - 2 m   

Profil určený pre založenie prvej rady obkladov.       

Cena s DPH: 6,40 €/ks

 

Lemovací  U profil 1-dielný  - 3 m  

Doplnkový profil pre olemovanie okrajov obkladov - Hnedý, Zlatý, Svetlo sivý, Zlatý dub, Štandart, Broskyňa.     

Cena s DPH: 5,72 €/ks

 

Panely rovnakej kolekcie a farby, ale z rôznych strán - vždy rovnaký odtieň. Viacvrstvové maľovanie: Fasádny obklad je natretý v niekoľkých vrstvách. Poslednou etapou je bodové maľovanie striekacou pištoľou. To dáva panelom nerovnomerný odtieň, ktorý zdôrazňuje prirodzenú textúru prírodného kameňa. Optimálne rozmery: Veľkosť panelu sa vyberá tak, aby sa zabránilo pocitu mozaiky. To umožňuje dosiahnuť prírodný vzor tehál. Životnosť dosahuje v podmienkach stredného Ruska 30 a viac rokov. Nie sú tu žiadne toxíny, horľavosť ani citlivosť na mikroorganizmy. Vysoká odolnosť proti vyblednutiu, ultrafialové žiarenie, dobrá tepelná odolnosť.

Zobrazenie farebnosti na monitore alebo inom zobrazovacom zariadení nemusí zodpovedať farbe a odtieňu skutočného produktu.Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk


Foto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika