Hlavná navigácia
Navigácia

Jahodník

Máte malé priestory, aj tak by ste chceli pestovať jahody? Ponúkame veľmi efektívne riešenie. Na ploche 2 x 2 m môžete s úspechom pestovať až 70 rastlín. Montáž je veľmi jednoduchá, ľahká je aj demontáž. Jahodník je vyrobený z recyklovaného materiálu odolnému proti prírodným vplyvom. Bezúdržbový.

99560-Pyramída na jahody, 2 x 2 x 1 m, 103 kg, šedá   

Cena s DPH: 189,17 €/ks                                                              

Každý teraz môže mať jahodovú plantáž vďaka jahodníku z plastu. Naše dôvtipné riešenie zeberie len plochu 2 x 2 metre. Celé kúzlo jahodníku z plastu spočíva v pyramídovej skladbe jednotlivých poschodí.Objednajte si náš jahodník a jednoducho si zložte jednotlivé poschodia z bočníc opatrených faxačnými hranolmi. Následne poschodia poskladáte do seba. Potrebovať budete už len hlinu, ktorou jednotlivé poschodia vyplníte a rastlinky jahôd k výsadbe. Jahodník je nenasiakavý a nebude rastlinkám uberať vlahu. Ak budete potrebovať jahodník premiestniť na iné miesto, iba rozoberiete poschodie po poschodí a znovu ľahko zložíte na iné miesto.

JAHODNÍK                                                      MONTÁŽNÍ NÁVOD

Termín dodania, podľa možností výroby, bežne v rozmedzí 2-6 týždňov, v sezóne až 8 a viac týždňov.

Všetky rozmery  sú v nasledovných toleranciách: u rozmerov do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.
Jednotlivé dodávky (výrobné šarže) sa od seba môžu farebne odlišovať. Šedá farba je nefarbená, teda bez akejkoľvek možnosti ovplyvnenia farebného odtieňa.
Vzhľadom k použitej surovine nie je možné u svetlých farieb (tehlová, sivá) úplne zaručiť rovnaký farebný odtieň ani u jednotlivých výrobných šarží.

Zobrazenie farebnosti na monitore alebo inom zobrazovacom zariadení nemusí zodpovedať farbe a odtieňu skutočného produktu.Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk


Dokumenty


Foto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika