Hlavná navigácia
Navigácia

Plastový plotový základ

Ľahký plastový plotový základ z materiálu TRAPLASTU ™ rieši hneď niekoľko slabín u plotov. Napríklad zabraňuje rastu trávy až k plotu. Pri kosení trávy vám tak pri plote nebude zostávať neposekaná ako predtým.

27521-Ľahký plotový základ 196 × 170 mm, dĺžka 1,2 m, sivá, 10,48 kg

Cena s DPH: 11,04 €/ks

 

Ľahký plotový základ si poradí nielen so spomínanou trávou a ušetrí Vám ručné dočisťovanie, ale tiež zabráni domácim zvieratám od suseda preliezť pod plotom. S našim ľahkým plotovým základom vyriešite všetky problémy naraz a ešte ochránite plotové polia (ak nemáte z materiálu TRAPLASTU ™) pred zemnou vlhkosťou. Ľahký plotový základ tvorí fixačné rebro pre stabilizáciu v teréne, dve bočné krídla proti rastu vegetácie a nadzemná časť, ktorá slúži ako zábrana pre zver. Vzájomné vychýlenie dielov voči sebe bránia čelné zámky.Ako ľahko pokosiť trávu až k plotu a navyše zamedziť, aby pod ním od suseda nepodliezali domáce zvieratá? Položte si pod plot náš ľahký plotový základ z materiálu TRAPLASTU ™. Plotový základ využijete pri výstavbe tyčkových a pletivových plotov všetkých druhov aj pri opravách a údržbe existujúceho oplotenia. Inštalácia je jednoduchá a nároky na zemné práce sú minimálne.

 

Termín dodania, podľa možností výroby, bežne v rozmedzí 2-6 týždňov, v sezóne až 8 a viac týždňov.

Všetky rozmery  sú v nasledovných toleranciách: u rozmerov do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.
Jednotlivé dodávky (výrobné šarže) sa od seba môžu farebne odlišovať. Šedá farba je nefarbená, teda bez akejkoľvek možnosti ovplyvnenia farebného odtieňa.
Vzhľadom k použitej surovine nie je možné u svetlých farieb (tehlová, sivá) úplne zaručiť rovnaký farebný odtieň ani u jednotlivých výrobných šarží.

Zobrazenie farebnosti na monitore alebo inom zobrazovacom zariadení nemusí zodpovedať farbe a odtieňu skutočného produktu.Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.fasadainak.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk


Foto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika